Ã–VRIGT / Diverse / Cigarettmunstycke 4126614

nr 412 6614

Cigarettmunstycke

14 k safirer, totalvikt 6, 2 g [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 maj 2006